Zgrany zespół
to gwarancja wysokiej jakości obsługi
Firma LUPA Personal jest niemieckim przedsiębiorstwem usługowym działającym na całym terenie Niemiec zajmującym się zatrudnianiem wykwalifikowanego personelu. Główny zakres naszej działalności tkwi w pośredniczeniu pracowników do przedsiębiorstw wszystkich rodzajów branż na terenie wszystkich europejskich krajów, takich jak Niemcy, Polska, Francja, Belgia i Holandia. Jako firma specjalizująca się w pośredniczeniu kadr specjalistycznych i kierowniczych LUPA Personal współpracuje z klientami wszystkich branż, m.in.:
przemysł motoryzacyjny
elektrotechnika i automatyka
energetyka
elektronika i technika komunikacyjna
rzemiosło
chłodnictwo i technologia klimatyzacyjna
logistyka
budowa
maszyn
i instalacji
konstrukcje metalowe
przemysł spożywczy
techniczne
systemy
budynków
konstrukcje stalowe
technika
okrętowa
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem z zakresu leasingu pracowniczego jak i pośrednictwa personalnego oraz zarządzania kadrami. W tym czasie zyskaliśmy wiedzę o tym, że dla osiągnięcia pomyślnych stosunków handlowych oczekiwania naszych klientów muszą zawsze znajdować się w centrum naszych działań. To założenie jest konsekwentnie realizowane w firmie LUPA Personal.

Zagraniczne biura partnerskie znajdujące się na terenie UE zapewniają Państwu pozyskanie właściwych wykwalifikowanych pracowników. Ze względu na skutki współczynnika demograficznego zajmujemy się także rekrutacją kandydatów z całej Europy. Ponadto oferujemy możliwość kształcenia kandydatów według Państwa życzeń.

Posiadamy wymaganą wiedzę branżową i doświadczenie w wyborze wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności wobec kandydatów i firm, dlatego pełni odpowiedzialności sprostamy tym wymaganiom stosując nasz know-how, wiedzę i entuzjazm.

My, jako pracodawca wstawiamy się za przestrzeganiem uczciwego czasu pracy wg niem. ustawy o wynajmie pracowników (Arbeitnehmerüberlassungsgesetz - AÜG) z zastosowaniem układów zbiorowych Zrzeszeń Niemieckich Przedsiębiorstw Pracy (Bundesarbeitgeberverband der Personaldienstleister e.V. BAP ) . Oznacza to dla Państwa: Przejrzystość i bezpieczeństwo dla Państwa firmy i naszych pracowników!

W firmie LUPA Personal personel nie jest "kapitałem", są to zadowoleni klienci oraz zmotywowani i zaangażowani pracownicy.
Poznaj nas
Łukasz Pactwa
Prezes
Marek Walkowiak
Prokurent
Andrea Mika
Koordynator ds. zatrudnienia
Aneta Prochniak
HR
Kamila Korycka
Koordynator ds. zatrudnienia
Kevin Koch
Sprzedaż
Karolina Czorny
Sprzedaż
LUPA Personal GmbH & Co.KG

Maximilian Str.40
53111 Bonn

Tel.: 0228-9654624-1
Fax: 0228-9654624-9

Amtsgericht Bonn: HRA 8568
Umsatzsteuer-ID: DE 301282144
Persönlich haft. Gesellschafter: LUPA Verwaltungs GmbH
zobacz lokalizację
Masz pytanie? Skontaktuj się z nami
+49 (0) 228-9654624-0
info@lupa-personal.de
LUPA Personal GmbH & Co.KG
Zrealizowane z przez sakomedia
Gdzie i jakiej pracy szukasz?